כשמדע מדויק פוגש בעור הפנים

,

מעיין נעורים בצנצנת:

כשמדע מדויק פוגש בעור הפנים

עדיין מחפשת את סוד הנעורים? עם פיתוח טכנולוגי חדשני ועטור פרסים למיצוק עור הפנים והצוואר, בג'רנטיק יודעים: לא מדובר בסוד אלא במדע עם תוצאות מוכחות

כשד"ר אלברט לפורט מצרפת, מומחה לחקר ההתנהגות הביולוגית של התא, פיתח את שיטת ג'רנטיק, על זה בדיוק הוא חשב: מתן מענה אמיתי וטיפול אפקטיבי וארוך טווח לכל בעיות העור. ההתעמקות שלו במדע הגרונטולוגיה, חקר תהליכי ההזדקנות, הובילה אותו לפיתוח קונספט הסלולותרפיה – טיפול וריפוי העור מבפנים. את תוצאות מחקריו הוא שילב בפורמולות וטיפולים בחולים במחלקת הכוויות באחד מבתי החולים הידועים בפריז, ובהמשך הפנה את מאמציו לעולם היופי.

לפי שיטת ג'רנטיק, חברה צרפתית בינלאומית העוסקת במחקר ובפיתוח של תכשירי קוסמטיקה, ויטמינים לטיפולי פנים וגוף, לכל אחת עור פנים ייחודי הזקוק להזנה המתאימה לו. עור הפנים מורכב למעשה משלוש שכבות: האפידרמיס, הדרמיס, ורקמות תת־עוריות, והוא משתנה באופן תמידי. האפידרמיס, השכבה העליונה של העור, מתחדשת כל כמה שבועות. השכבה שמתחתיה, הדרמיס, מורכבת משתי שכבות, הפאפילרית והרטיקולרית, והן למעשה מכילות את סיבי הקולגן המקנים לעור מיצוק ואלסטיות. בשכבות אלה, שהן המקור לקולגן, נכנסים מוצרי האנטי־אייג'ינג של ג'רנטיק לפעולה.

ביוטכנולוגיה לטובת העור

אחד העקרונות הבולטים של שיטת ג'רנטיק הוא חיזוק המכניזם של הגוף ושל עור הפנים כך שהם יתפקדו בצורה המקסימלית שלהם. בג'רנטיק לא נעשה שימוש בטכניקות טיפול אגרסיביות להשגת תוצאות.

 

החברה שמה לעצמה למטרה להשיג פתרונות ארוכי טווח תוך שמירה על עור הפנים והגוף ושיפור נראה לעין במראה תוך התבססות על הניסיון העשיר של כמה עשורים בכל הקשור למחקר ביולוגי וגרונטולוגי, וההבנה הנרחבת בביולוגיית התא ובהזנתו.

מחקרים בביולוגיה הסלולולרית הראו כי תאים הניזונים במולקולות הנכונות הם תאים בעלי יכולת לחדש את עצמם. הפורמולות של ג'רנטיק מבוססות על מחקרי הביולוגיה הסלולולרית וידע בתזונת התא. תכשירי ג'רנטיק מזינים את התאים, מה שמקנה להם את היכולת לפעול טוב יותר ולחיות לאורך זמן רב יותר. תא "מוזן" הוא תא בריא יותר. הנוסחאות של ג'רנטיק מכילות 97% מהמרכיבים הנדרשים לתא לחיים ארוכים ובריאים.

המרצת יכולת הריפוי הטבעית של העור

עור הפנים הוא אזור עדין. הוא חשוף תמידית לגורמים סביבתיים ומושפע מאורח החיים שלנו וממצבנו הבריאותי. המרכיבים העיקריים בתכשירי ג'רנטיק הם חומצות אמינו, ויטמינים, יסודות קורט (מיקרו מינרלים שהכרחיים לקיומו של התא) מרכיבים ימיים (אצות ותמציות של חומרי הזנה מן הים) פפטידים וחלבונים – כולם מרכיבים טבעיים לחלוטין שאינם כימיקליים. הם נספגים בשכבות העור עמוק לשכבות העור, ממריצים את יכולת הריפוי הטבעית של העור ואף מחדשים אותו באמצעות איתור התאים הספציפיים המכילים את החומרים הפעילים הנדרשים והזנתם. התוצאה: השבת החיוניות לעור הפנים לאורך זמן.

 

Lifting Marine: הפיתוח שזכה לפרסים

ג'רנטיק מציעה את טיפול Marine Lifting למיצוק עור הפנים והצוואר, שתוצאותיו ניכרות בשטח כבר לאחר הטיפולים הראשונים. בבסיס הטיפול מוצר מהפכני חדש של החברה, תכשיר חדש למיצוק והרמה שמעניק פעולת "ליפט" לעור הפנים, השפתיים והצוואר וזכה מאז השקתו לפני כשנה לפרסי מחקר ופיתוח רבים בעולם.

 

רכיבים ייחודיים כמו ה־Silk Tree ו־Siegesbeckia Orientalid מעניקים לתכשיר תכונות ייחודיות: התכשיר תורם לשחזור האלסטיות של העור סביב העיניים, השפתיים והצוואר, מפחית היווצרות קמטים סביב קווי המתאר של העיניים והשפתיים, מותח וממצק את אזור העפעפיים העליונים, מפחית את תופעת "העיגולים השחורים" מתחת לעיניים, מעכב היווצרות סימני הזדקנות בעור, ועשיר בחומצות אמינו התורמות להתחדשות התאים ולהעשרת כמות הקולגן בעור. התכשיר מתאים לכל סוגי העור, כולל עור רגיש.

הטיפול כולו הותאם ונרקח במיוחד לזירוז יכולת העור לייצר קולגן ואלסטין, והוא מתבצע באמצעות החדרת חומרים מזינים וחיוניים לעור. מקורם של חומרים אלה בים, ונעשה שימוש ברכיבים כמו Chlorella ואצות ים מסוג ספירולינה שמאתרות את התאים הפיברובלסטיים ומזינות אותם. התאים הפיברולסטיים אחראים ישירות ליכולת העור לייצר קולגן ואלסטין. ריבוי האלסטין והקולגן בעור יקנה לו אלסטיות, ובהתאם לכך ישפר את מצב הקמטוטים ויעניק לעור הפנים מראה חלק ומוצק יותר.

פיקוח הדוק: רק ג'רנטיקאיות מוסמכות לטפל בשיטה

הטיפול במכון נעשה על ידי ג'רנטיקאית, קוסמטיקאית שהוכשרה לפי שיטת ג'רנטיק, ורק היא מוסמכת להתאים את התכשירים הרלוונטיים במינונים הנכונים. שיטת ג'רנטיק מבוססת באופן עקרוני על הזנת העור במרכיבים חיוניים ובמינונים נכונים והכל בתנועת "ליטוף מנקז". מדובר בליטוף איטי ועדין תוך התמקדות בנקודות האנרגטיות באזור המטופל. הוא ממריץ את מחזור הלימפה, מחזק את המערכת החיסונית, מפחית רעלים ומשקם את איזון הגוף והרוח.

במהלך הטיפול נעשה שימוש גם במוצרים הבאים:

  • קרם ליפטינג ביולוגי לפנים ולצוואר, מוצר למיצוק העור ולהפחתת קמטוטים ללא השלכות וללא גירויים המזין את התא ומסייע בהמרצתו. מיועד לטיפול בדלדול העור, המרצת הנשימה התאית והסינתזה של המטריצה התאית.
  • קרם לחידוש העור, שמעניק לעור את ההגנה האופטימלית נגד סימני ההזדקנות באמצעות הזנתו ברכיבים החיוניים ביותר לבריאותו. טכנולוגיה מתקדמת שבה נעשה שימוש לפיתוח תכשיר זה מאפשרת סינתזה ואוסמוזה של חמש תמציות ביולוגיות המכילות את מלוא תצרוכת מרכיבי ההזנה החיוניים לעור בריא ומוזן ובהם: חומצות אמינו, פרוטאינים ואוליגו רכיבים מזינים.
  • אמפולה לפנים, המחזקת את התחדשות האפידרמיס על ידי הגברת האנרגיה בתא וממריצה את התחדשותו של עור מבוגר וניזוק.
  • קרם־מסכה קליל למיצוק, בעל תכונות מרככות ומרגיעות, נגד פגמים פעילים, ממריץ ומחיה את העור.

תוצאות מוכחות: והן לפנייך

כולנו יודעים שאין כמו מראה עיניים, לכן כדאי שתביטי בתמונותיה של מטופלת בת 60 של הג'רנטיקאית מזל האריס מקריית גת, ובהן ניתן להבחין בשינויים שחלו במראה הצוואר בעקבות הטיפול, וכן בתמונות של מטופלת של הג'רנטיקאית הוותיקה דליה באשי מבאר שבע, ובהן ניתן להבחין בשינויים שחלו במראה העיניים והשפתיים. שתי המטופלות הגיעו למכון עם מראה פנים עייף ומראה צוואר נפול ומקומט, וכבר לאחר הטיפולים הראשונים היה אפשר להבחין בשינויים שחלו במראה פניהן. הצוואר קיבל אפקט הרמה והחלקת קמטים, הקמטוטים שמסביב לעיניים טושטשו, העפעפיים הורמו, והשפתיים זכו לפרץ של חיות.

ניתן להבחין בשינויים שחלו במראה הצוואר בעקבות הטיפול(צילום: מירי קרן ורפי דלויה)

הקמטוטים שמסביב לעיניים טושטשו, העפעפיים הורמו(צילום: הג'רנטיקאית דליה באשי)

פחתה גם בקמטים סביב הפה(צילום: הג'רנטיקאית דליה באשי)

לתוצאות אפקטיביות ונראות לעין מומלץ להתמיד בסדרה של שישה טיפולים עוקבים, אחת לשבוע.

 

מדיניות פרטיות – http://professional.gernetic-israel.co.il/terms-of-service/

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *