גבירותיי ורבותיי – מהפך!

מה הייתן אומרות אם היו מציעים לכן לטפל אחת ולתמיד באותה בעיה בעור שמציקה לכן במשך שנים והופכת את חייכן להרבה פחות נוחים? הזדמנות כזו ניתנה לשלוש קוראות ”לאשה“, שזכו בסדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק, שהניבו תוצאות נפלאות והחזירו להן את היופי לעור ואת החיוך לפנים

במשך שנים סבלו שירלי, דורית ואורית מבעיות בעור – כל אחת מבעיה שונה – שהקשו על חייהן וגרמו להן להרגיש לא בנוח עם עצמן. את בטנה של שירלי עיטרו סימני מתיחה שמנעו ממנה ללבוש ביקיני, דורית סבלה מכתמי פיגמנטציה בפנים ולא העזה לצאת מהבית בלי שכבות איפור, ואילו לאורית יש עור פנים יבש מאוד והיא ניסתה להחיותו ע“י קרמים רבים ללא הצלחה יתרה. עבור שלושתן, המצב קיבל תפנית חיובית ברגע שפגשו את הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק והבינו, לאחר שנים של הסתרה, בזבוז של כספים וטיפולים כושלים, שאיכות ומקצועיות היא כל הסיפור. הבנות זכו בסדרת טיפולים בת חודש וחצי מבית ג‘רנטיק, עברו מהפך מוצלח וקיבלו את חייהן בחזרה.

”נמאס לי להרגיש לא טוב עם עצמי“
בסוף מרץ, ג‘רנטיק, בשיתוף פעולה עם מגזין לאשה, יצאו בפעילות גולשים תחת הכותרת ”הכו את המומחים“. במסגרת הפעילות, הגולשות הוזמנו לספר על בעיות העור שלהן ולהסביר למה מגיע דווקא להן לקבל סדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק ולעבור מהפך. מאות גולשות ניסו את מזלן ושפכו את לבן בפוסטים מרגשים, אבל בסופו של דבר עלו לגמר שלוש נשים, שסיפרו כמה הן צמאות לקסם שיציל את העור שלהן.

אורית קליין, בת 39 מאזור, נמצאת כרגע בחופשת לידה, נשואה ואמא לארבעה ( 14, 12, עשר ותינוק), סובלת מעור חסר ברק ויבש במיוחד ”מאז שהגיעו הילדים אני עייפה פיזית ומנטלית וזה משתקף גם בעור שלי שהפך ליבש מאוד. השנה החלטתי שהגיעה העת לקבל את עור הפנים שלי בחזרה, כי נמאס לי להרגיש לא טוב עם עצמי“. סדרת הטיפולים שזכו בה שירלי, דורית ואורית ארכה חודש וחצי וכללה טיפולים בשווי של אלפי שקלים מבית ג‘רנטיק. במסגרת טיפולים אלו הן נפגשו עם ג‘רנטיקאיות ותיקות שטיפלו בהן בקליניקה הפרטית שלהן, קיבלו מוצרים לטובת המשך טיפול בבית ויצאו לדרך כשהן חמושות במוטיבציה, סבלנות ומוצרי טיפוח לעור.

מחיים את העור היבש

אורית, שהגיעה אל סדרת הטיפולים בשל העור היבש שלה, זכתה לטיפולה המסור של ריטה זבולון, ג‘רנטיקאית מזה שנתיים, קוסמטיקאית עם ותק של 17 שנה ”אורית הגיעה אליי עם עור יבש וחסר חיים, והיה לי ברור שתוך כמה טיפולים והתמדה בשימוש במוצרי ג‘רנטיק היא תצא מכאן עם עור צעיר ובריא“ היא אומרת ”בטיפול השתמשתי בין היתר בגליקו (( Glyco חלב פנים עשיר בחלבונים שמנקה ומסיר תאים מתים, מיו מיוזו – קרם לטיפול בקמטים בכל הפנים, אימונו וסינקרו – תערובת של שני קרמים לחידוש והחייאה לעור הפנים. וסקו ( vasco ) הגורם לזרימת דם טובה יותר, ושמן היופי ( Huile de Beaute ) שבונה מחדש את רקמות העור ומגן עליו. להשלמת הטיפול שמתי לאורית מסכת לחות שמונעת את בריחת הלחות מהעור“. לאחר טיפולים של חודש וחצי עור הפנים של אורית זוהר ונראה צעיר בכמה שנים ”אני מרגישה טוב עם עצמי, חיה, זוהרת ונוצצת ועור הפנים שלי קיבל החייאה בזכות כל המוצרים של ג‘רנטיק“.המהפך של שירלי, דורית ואורית הושלם, ולאחר שנים של תסכול הן זכו לקבל את עצמן בחזרה, יפות יותר, בטוחות בעצמן ומחייכות כל הדרך למראה. שלושתן מבטיחות להמשיך לטפל בעור שלהן, להקפיד על תזונה נכונה וכמובן, להיות בקשר רציף עם הג‘רנטיקאיות שללא ספק הצילו את עורן.

הכירו את ג‘רנטיק ואת הג‘רנטיקאיות

ג‘רנטיק היא חברת קוסמטיקה צרפתית, שמייצרת מוצרים העשויים מצמחים, ויטמינים, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים, שכולם 100% טבעיים ומאמינה בטיפול משולב בבעיות העור ובסימפטומים שלהם. ”מוצרי הטיפוח של ג‘רנטיק הם תוצרים של סלולותרפיה וביוטכנולוגיה מתקדמת“ אומרת רוזט ויצמן, תזונאית ומנכ“לית חברת ג‘רנטיק ”הטיפול של ג‘רנטיק הוא טיפול מקיף וכוללני שעובד על כל המערכות בגוף – מכפות הרגליים ועד הראש, וזאת מתוך ההבנה שהגוף יכול להגיע להרמוניה ולשקם עצמו רק כשהתאים מקבלים תזונה נכונה. תא שמקבל תזונה נכונה וטיפול הולם יהפוך את העור לבריא, מתוח, רענן וצעיר“. הטיפול בשלוש הזוכות הוענק על ידי מיטב הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק, שזכו לכינוי הג‘רנטיקאיות, וממש כמו ”המלאכיות של צ‘ארלי“ הן נקראות לדגל ויוצאות למשימת הצלת עורן של הזוכות.