הדרכות ואירועים

הדרכות ואירועים

המדריכות של ג'רנטיק הן נשות מקצוע מנוסות, שעומדות לרשותכן בכל עת. הן יגיעו אל המכון שלכן, ילמדו אתכן את שיטת הטיפול של ג'רנטיק וידריכו אתכן כיצד לטפל בהצלחה בכל בעיית עור. זאת ועוד, המדריכות שלנו יעניקו לכן ליווי מקצועי לכל אורך הדרך: הן יסייעו לכן בקיום ימי לקוחות במכון, יהיו זמינות עבורכן בטלפון בכל שאלה או בעיה, ייעצו וידריכו אתכן בעבודתכן השוטפת עם מוצרי ג'רנטיק..

הדרכה מעשית במרכז הדרכה ג׳רנטיק

הדרכה מעשית במרכז הדרכה ג׳רנטיק

הדרכה מעשית במרכז הדרכה ג׳רנטיק

לא קוסמטיקאיות של ג'רנטיק?

זה יכול להיות הצעד הראשון שלכן, התקשרו לתאום שיחת הכרות 03-6950004 או מלאו את פרטיכן בטופס ונחזור אליכן.שיטת ג'רנטיק היא השיטה המהפכנית היחידה בעולם המטפלת בגורמים לבעיות העור ולא רק בסימפטומים החיצוניים.

ג'רנטיק היא חברה המיישמת תפיסה חדשה ובלעדית בעולם בכל הנוגע לטיפוח עור הפנים והגוף: מציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל הגוף כמכלול אחד, בו מראה העור הוא רק חלק ממנו.

הג'רנטיקאיות, כנושאות הדגל של מהפכה הזו בעולם, הינן קוסמטיקאיות מקצועיות מהמעלה הראשונה שהוכשרו ואומנו וברשותן תכשירים וכלים מקצועיים לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר.

לימודי קוסמטיקה וטיפולי העור המתקדמים בעולם בצרפת

חברת ג'רנטיק מקיימת מדי שנה סמינר קוסמטיקאיות בצרפת בטירתו של מסייה אלברט לה-פורט. הסמינר כולו הינו חוויה ייחודית חד פעמית של ידע, מקצועיות מהמעלה הראשונה וטיול בחבל ארץ נפלא בצרפת.

במסורת ארוכת השנים של סיורי ההדרכה המקצועית המתקדמת בעולם הקוסמטיקה, הקוסמטיקאיות של ג'רנטיק משתתפות בסדנא מקצועית בצרפת, בפרובאנס, בהדרכתם האישית של צוות מעבדות ג׳רנטיק, מומחים לדרמטולוגיה, ביוכימיה, ביולוגיה וביוטכנולוגיה.

באווירה קסומה בחבל ארץ נדיר ומיוחד על רקע הנופים הקסומים זוכות הג'רנטיקאיות לסדנת השתלמות מקצועית. במהלך שלושה ימים גדושים לומדות הג'רנטיקאיות את רזי תורת ג'רנטיק ואת אופן יישומה.

למידע נוסף - השאירו פרטים

  • כשאת בוחרת בקוסמטיקאית ג׳רנטיק, את בוחרת ב-46 שנות מחקר, פיתוח, נסיון דרמטולוגי ותוצאות ללא תחרות!

    את בוחרת בנוסחאות מדויקות המבוססות על החומרים הפעילים, היעילים והחדשניים ביותר, 100% טבעיים, לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר. את בוחרת בטוב ביותר!

1
2
1

סדנא המקצועית

2

במהלך ההדרכות מוצגים תמיד החידושים העולמיים

מה לומדים?

לא תמצאו לימודים כאלה בשום מקום אחר, רק לקוסמטיקאיות ג׳רנטיק היודעות בדיוק כיצד לטפל נכון ולספק ללקוחותיהן את התועלת הגבוהה ביותר

  • כיצד מאבחנים בעיות עור
  • מה הם תהליכי האבחון הנכונים
  • כיצד מטפלים בבעיות עור הפנים והגוף
  • מה הם הסימפטומים השכיחים והסמויים
  • כיצד לספק יופי ובריאות

במהלך הסדנא המקצועית זוכות הג'רנטיקאיות לתשובות מגוונות ומעמיקות לשאלות שונות בנושאי בריאות, תזונה ובעיות שוטפות איתן הן מתמודדות במהלך עבודתן ואשר הקוסמטיקה הרגילה אינה יכולה לספק להן פתרונות.

במהלך ההדרכות מוצגים תמיד החידושים העולמיים בנוגע לבריאות העור ודרכי הטיפול בו.

השתלמות זו ממשיכה את המסורת המקצועית רבת השנים שמקיימת הגב' רוזט ויצמן – מנכ"לית ג'רנטיק ישראל במגמה להעשיר את הג'רנטיקאיות הישראליות ביידע ייחודי יקר מפז.

YouTube
Instagram
שיחה חדשה
1
צריכים עזרה?
היי❤️
כיצד נוכל לעזור לך?