איזה מוצרי עור מתאימים לעור שלך?

,

איך קובעים את סוג מוצרי הקוסמטיקה (מוצרי עור) שאת רוצה לקנות? מה עלייך לקחת בחשבון אודות עורך?

הפרסומות בטלוויזיה, בעיתונות ובאינטרנט מלאות הבטחות להסרת הקמטים וסימני הגיל, ולהשיב לך את נעורייך. אתן מסוחררות נוכח שפע המידע הזה. מבולבלות? כדאי לך לעקוב אחרי הטיפים הבאים כדי להבין איזה מוצרי עור נכונים לעור שלך.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאת מחפשת מוצר לעור – ביטחי בעצמך!
אף אחד לא מכיר את עורך טוב יותר מאשר את בעצמך.

המדפים עמוסים באינספור מוצרי עור, ובקלות את יכולה למצוא עצמך מבזבזת זמן וממון בניסיון להגיע לפתרון הטוב ביותר עבור העור שלך. אז רגע לפני שאת יוצאת לקנייה הבאה של מוצרי עור  – את מוזמנת להשכיל בנוגע למה שנכון לו.

כמובן, שכל אשה זקוקה לייעוץ מקצועי – אם של הדרמטולוג, או של יועצת היופי.

 

הגדירי את עורך

ישנם כמה כללים בסיסיים שאת חייבת לדעת אודות העור שלך:

סוג העור שלך:  האם הוא שומני, יבש, נורמלי, רגיש, או מעורב?

גון העור שלך: האם יש לך עור בהיר הנשרף בקלות, או אולי עור בינוני? האם גון העור שלך שזוף או כהה ונשרף רק לעיתים רחוקות? או שמא גון עורך כה כהה שאינך נשרפת לעולם?

בעיות העור שלך: האם את מחפשת תכשיר שימנע את הזדקנותו המוקדמת של העור? האם את סובלת מבעיות עור, כמו אקנה קבוע, כתמי גיל, מלסמה (הידועה יותר כ”מסיכת הריון” – אותם אזורים כהים שנשים בהריון מכירות מקרוב..), או רוזציאה? ייתכן גם שאת סובלת מנקבוביות מוגדלות, פגעי שמש, קמטים על פניך שדורשים תשומת לב מיוחדת? האם את סובלת מנפיחות סביב העיניים או משקיות תחתיהן?

ההרגלים האישיים שלך: האם את מעשנת? האם את מבלה הרבה שעות בשמש? האם את לוקחת ויטמין כל יום? האם את שומרת על תזונה מאוזנת? כל הגורמים הללו ישפיעו על דרך הטיפול בעורך.

 

את יכולה לבחור בחוכמה את תכשירי העור הנכונים ולמצוא את אלה שיתאימו לסוג העור שלך. אם את זקוקה לעזרה, שאלי את הקוסמטיקאית  מה היא ממליצה לך לקנות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *