הטיפול המשולב שמנצח עור מעורב

,
הטיפול המשולב שמנצח עור מעורב

אם תבקשו עזרה מקוסמטיקאית רגילה בנוגע לבעיית עור מעורב, היא תגיד לכם שאין ברירה – כל אזור בפנים וכל סוג עור זקוק לטיפול שונה, ואז תפנה אתכם למגוון קרמים ותכשירים שישאירו אתכם בעיקר מבולבלים…  אבל אם תשאלו ג’רנטיקאית (קוסמטיקאית ג’רנטיק),  היא  תגלה לכם את שיטת הטיפול המשולב שמנצחת עור מעורב – מזינה את העור היבש ומאזנת את העור השמנוני בעת ובעונה אחת. יוצאים לקרב נגד עור מעורב…

מה זה בעצם עור מעורב?

עור מעורב הוא מצב שכיח ביותר בו הפנים מאופיינות בחלקן בעור שמן ובחלקן בעור רגיל או יבש. באזור ה-T  (המצח, האף והסנטר) העור שמנוני וסובל לעיתים מפצעונים, לעומת יתר חלקי הפנים (הפה, הלחיים וסביב העיניים) בהם סובל העור מיובש.

למה זה קורה?

העור המעורב מאופיין באזור ה-T בריכוז גבוה של הפרשת בלוטות חלב ביחס לאזורי הפנים האחרים. עור זה סובל גם מתחושה מתחלפת של יום יבש ויום שמן. פעילות היתר של בלוטות אלו גורמת להפרשה גדולה של חלב (סבום), ולמראה שמנוני ומבריק הסובל גם מקומדנים ופצעונים, לעומת שאר חלקי הפנים הסובלים ממיעוט בלוטות חלב ונותרים יבשים. מעטים יודעים שסוג העור שלנו משתנה בתדירות גבוהה לאורך השנים, והדבר אינו מעיד בהכרח על הזנחה או על טיפולים לא נכונים. בדרך כלל מדובר באי איזון גופני והורמונלי טבעי, שינויים בהרגלים התזונתיים, מחסור באלמנטים חיוניים לגוף וגורמים רבים נוספים. לכן, רוב הסיכויים שכל אחת מאתנו תסבול מעור מעורב לאורך השנים.

אז מה עושים?

ראשית , לפי שיטת ג’רנטיק, הקפידו לנקות בעדינות את העור בעזרת תכשירים נכונים, שמצד אחד לא ייבשו את העור השמן ומצד שני יאזנו ויווסתו את העור היבש, על מנת לשמור על גמישותו ורכותו של העור, ג’ל מרין או מסיר האיפור העדין Demaquillant Douceur) נותנים מענה מדויק לכך.

הכירו את Peaux Mixtes and Grasses – קרם לעור מעורב ושמן המספק טיפול אמיתי ויעיל, בכך שמצד אחד פועל נגד נקודות שחורות, נקבוביות מורחבות, ובמיוחד נגד פגמים תת עוריים, ומאידך מאזן את העור היבש. הקרם נעים ועדין מאוד ואינו מותיר סימנים כלל.

הטיפול המשולב לטיפול בעור מעורב


ייחודו של הטיפול המשולב לעור מעורב בכך שהוא מטפל בכל בעיה בהתאם למאפיינים שלה. ההתנסות בטיפולים כוללת אבחון אישי ומקצועי של קוסמטיקאית (כולל אבחון תזונתי), המתאימה את הטיפול הנכון, הרכבו ומינונו באופן אינדיבידואלי לכל מטופל. זוהי שיטת טיפול מהפכנית המטפלת בגורמים הפנימיים לבעיות העור ולא רק בסימפטומים החיצוניים, ומציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל הגוף כמכלול אחד, דרך שימוש בפורמולות מדויקות וטבעיות, המבוססות על החומרים הפעילים, היעילים והחדשניים ביותר.

אתרי עוד היום קוסמטיקאית ג'רנטיק והתחילי לטפל בבעיה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *