גבירותיי ורבותיי – מהפך!

מה הייתן אומרות אם היו מציעים לכן לטפל אחת ולתמיד באותה בעיה בעור שמציקה לכן במשך שנים והופכת את חייכן להרבה פחות נוחים? הזדמנות כזו ניתנה לשלוש קוראות ”לאשה“, שזכו בסדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק, שהניבו תוצאות נפלאות והחזירו להן את היופי לעור ואת החיוך לפנים

במשך שנים סבלו שירלי, דורית ואורית מבעיות בעור – כל אחת מבעיה שונה – שהקשו על חייהן וגרמו להן להרגיש לא בנוח עם עצמן. את בטנה של שירלי עיטרו סימני מתיחה שמנעו ממנה ללבוש ביקיני, דורית סבלה מכתמי פיגמנטציה בפנים ולא העזה לצאת מהבית בלי שכבות איפור, ואילו לאורית יש עור פנים יבש מאוד והיא ניסתה להחיותו ע“י קרמים רבים ללא הצלחה יתרה. עבור שלושתן, המצב קיבל תפנית חיובית ברגע שפגשו את הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק והבינו, לאחר שנים של הסתרה, בזבוז של כספים וטיפולים כושלים, שאיכות ומקצועיות היא כל הסיפור. הבנות זכו בסדרת טיפולים בת חודש וחצי מבית ג‘רנטיק, עברו מהפך מוצלח וקיבלו את חייהן בחזרה.

”נמאס לי להרגיש לא טוב עם עצמי“
בסוף מרץ, ג‘רנטיק, בשיתוף פעולה עם מגזין לאשה, יצאו בפעילות גולשים תחת הכותרת ”הכו את המומחים“. במסגרת הפעילות, הגולשות הוזמנו לספר על בעיות העור שלהן ולהסביר למה מגיע דווקא להן לקבל סדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק ולעבור מהפך. מאות גולשות ניסו את מזלן ושפכו את לבן בפוסטים מרגשים, אבל בסופו של דבר עלו לגמר שלוש נשים, שסיפרו כמה הן צמאות לקסם שיציל את העור שלהן.

שירלי אלישע, בת 35 מאשדוד, עובדת כסייעת שילוב בתיכון, נשואה ואמא לשניים (שש וארבע), נותרה אחרי הלידות עם סימני מתיחה וקרעים על הבטן ”יש לי ילד שנמצא על הרצף האוטיסטי ודורש השגחה של 24 שעות ולכן לא נותר לי זמן לטפח את עצמי. השנה החלטתי שהגיע הזמן לעשות שינוי, ופעילות הגולשים של לאשה הייתה עבורי הצ‘אנס האחרון“ מספרת שירלי.

נלחמים בסימני המתיחה בבטן – האויבים של כולנו

שירלי, טופלה על ידי אלה פוזילוב, ג‘רנטיקאית בעלת ותק של שמונה שנים וקוסמטיקאית מזה 15 שנה וניפטרה מהסימנים שעל בטנה ”כחלק מהטיפול בשירלי השתמשתי במספר קרמים“ מפרטת אלה את סדרת הטיפולים ”מיטו, אמפולה שנלחמת בסימני ההזדקנות של העור ומחדשת אותו. סומיטו, קרם למיצוק עור שנפל, אימונו וסינקרו שני קרמים שנועדו לחידוש והזנה עמוקה לרקמות העור, קרם נוקלאה המיועד לרקמת עור מקומטת ולאיחוי צלקות. טיפול נוסף שעשיתי לשירלי היה מסכה Masque Marine Essence שמכילה שבע
אצות ויטמינים ומינרלים שבונה את הקולגן והאלסטין ומסייעת בהתחדשות העור“. בתום חודש וחצי של טיפול קפדני בבית ובקליניקה שירלי חזרה לביקיני ”הסימנים שהיו על הבטן נעלמו לחלוטין והביטחון העצמי שלי עלה. מבחינתי ג‘רנטיק הצילו לי את החיים טוב לי עם הגוף שלי ואני שמחה לבשר שקניתי את הביקיני הראשון מאז הלידה של הבן שלי“.

בטיפול במכון ובבית נעשה שימוש בקרם אנטי סטרי שתפקידו איחוי קרעים.

הכירו את ג‘רנטיק ואת הג‘רנטיקאיות

ג‘רנטיק היא חברת קוסמטיקה צרפתית, שמייצרת מוצרים העשויים מצמחים, ויטמינים, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים, שכולם 100% טבעיים ומאמינה בטיפול משולב בבעיות העור ובסימפטומים שלהם. ”מוצרי הטיפוח של ג‘רנטיק הם תוצרים של סלולותרפיה וביוטכנולוגיה מתקדמת“ אומרת רוזט ויצמן, תזונאית ומנכ“לית חברת ג‘רנטיק ”הטיפול של ג‘רנטיק הוא טיפול מקיף וכוללני שעובד על כל המערכות בגוף – מכפות הרגליים ועד הראש, וזאת מתוך ההבנה שהגוף יכול להגיע להרמוניה ולשקם עצמו רק כשהתאים מקבלים תזונה נכונה. תא שמקבל תזונה נכונה וטיפול הולם יהפוך את העור לבריא, מתוח, רענן וצעיר“. הטיפול בשלוש הזוכות הוענק על ידי מיטב הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק, שזכו לכינוי הג‘רנטיקאיות, וממש כמו ”המלאכיות של צ‘ארלי“ הן נקראות לדגל ויוצאות למשימת הצלת עורן של הזוכות.