דף חדש בית

 ג'רנטיק אינטרנשיונל- הזנה חיונית מבעד העור

ג'רנטיק הינה חברה צרפתית בינלאומית העוסקת במחקר ופיתוח תכשירי קוסמטיקה וויטמינים בתחום רחב עבור כשישים מדינות ברחבי העולם, בחמשת היבשות. שיטת ג'רנטיק שונה משיטת קוסמטיקה הקונבנציונאלית עליה חונכנו, ג'רנטיק מתחילה היכן שהאחרים נעצרו.

ג'רנטיק היא המקום בו טיפוח העור פוגש את המדע

מוצרי טיפוח העור והטיפולים של ג'רנטיק הם תוצרים של סלולותרפיה וביוטכנולוגיה מתקדמת. אנחנו עושים שימוש בחומרים הטהורים ביותר ובמוצרים הפעילים העוצמתיים ביותר אשר מועברים באופן שיסייע לעור לרפא את עצמו מבפנים.

המדע של ג'רנטיק מבוסס על ההבנה כי ביכולתו של הגוף לשקם את עצמו ולהגיע להרמוניה כאשר התאים מקבלים תזונה נכונה. בג'רנטיק מיישמים את המדע הזה ומייצרים נוסחאות אשר ממקדות ומגיעות לתאים ספציפיים על מנת להביא להזנה מידית, לעודד ריפוי טבעי, מה שמביא ליצירת עור עם מראה צעיר יותר

שימוש בתכשירי ג’רנטיק

שימוש בתכשירי ג'רנטיק לא רק מבטיח טיפול אפקטיבי וארוך טווח בכל בעיות העור. תכשירי ג'רנטיק יעניקו לכם גם את השקט הנפשי והביטחון המלא שאין כל סיכון בתגובה אלרגית או בגירוי של העור.

 

שימוש בתכשירי ג'רנטיק לא רק מבטיח טיפול אפקטיבי וארוך טווח בכל בעיות העור. תכשירי ג'רנטיק יעניקו לכם גם את השקט הנפשי והביטחון המלא שאין כל סיכון בתגובה אלרגית או בגירוי של העור.

בג'רנטיק מאמינים כי היופי נוצר מבפנים. לכן, כל התכשירים שלנו פותחו על בסיס תורת הסלולותרפיה תורת התא.

הסלולותרפיה היא שיטה רבת עוצמה לטיפוח ולטיפול בעור, היא מאפשרת להזין את העור מבפנים ולהשיג תוצאות אמיתיות הנשארות לאורך זמן, מבלי להשתמש באמצעים אגרסיביים שפוגעים בעור. השיטה מבוססת על השלמת אלמנטים חיוניים כגון חומצות אמינו, וויטמינים, מינראליים ויסודות קורט שיותר ויותר קשה למצוא בתזונה המודרנית והמתועשת.

46 שנות

מחקר, פיתוח, נסיון דרמטולוגי ותוצאות ללא מתחרים

למעלה מ-30,000

מכוני יופי, מרכזי טיפול אסתטיים, בתי ספא

60 מדינות

בכל היבשות וזוכה לנאמנות גבוהה בזכות איכות

160 מוצרים

לכל בעיות העור מהקלות עד הקשות ביותר

לקוחה? עדיין לא?

אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך. השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.

קוסמטיקאית? בעלת מכון יופי? מוכנה לעלות לשלב הבא?

אם את רוצה להיות מובילה בתחומך, לספק ללקוחותייך פתרונות אמיתיים וארוכי טווח לכל בעיות העור ולהגדיל את חוג לקוחותייך – ג'רנטיק כאן בשבילך.

השאירי את פרטייך ומדריכת ג'רנטיק תחזור אלייך ותספק לך את כל המידע העסקי והמקצועי הדרוש לך כדי להצטרף לג'רנטיק ולהיות מובילה בתחומך.

עור צעיר הוא אור פנימי

אנחנו מביאים את היופי מבפנים. אנחנו מאמינים בלהזין את הגוף, הנפש והרוח. היופי נובע מטיפול בעצמנו, היופי נע לקצב החיים, מחבק אנשים טובים, צוחק בכל יום, אוהב כל רגע, מוצא רגעי חסד גם בזמנים של אתגרים קשים ותמיד נאמן לעצמו.

  • סלולותראפיה

  • יופי ובריאות

  • הזנה חיונית לעור הפנים והגוף

  • טיפול בכל בעיות העור

  • לימודי טיפולי העור המתקדמים בעולם

  • להיות מוסמכת כג’רנטיקאית

דרורית רון

"לג'רנטיק אין אח ורע בשום סיטואציה, לכל טיפול ולכל בעיה קיימת שמצריכה טיפול"

דרורית רוןhttps://
ורד ברקאי

"מטופלת שעברה למוצרים של ג'רנטיק אמרה לי שהיא לא עושה יותר בוטוקס מאז שהיא משתמשת בסינקרו ובוואסקו"

ורד ברקאי
רוחל’ה סקלר

"ג'רנטיק כל פעם מרגשת מחדש, בכל פעם מביאה לשיאים חדשים"

רוחל’ה סקלר
ריטה מור זבולון

"אני תמיד מופתעת לגלות שג'רנטיק יכול לפתור כמעט הכל"

ריטה מור זבולון
YouTube
Instagram
שיחה חדשה
1
צריכים עזרה?
היי❤️
כיצד נוכל לעזור לך?