שקופית קודמת
שקופית הבאה

L'EXQUIS

שקופית קודמת
שקופית הבאה

L'EXQUIS

EAU DE PARFUM BY GERnétic

אנו שמחים לחשוף את המיוחד ביותר L'Exquis שיצרנו במעבדות שלנו ב GERnétic

L'EXQUIS

בושם בוטיק שפותח על-ידי GERnétic
LExquis, מיוחד במינו, פרי מומחיות ספציפית מאוד ובגזרה צרה לעומק, בושם בוטיק מיוחד המייצג 120 שנות מומחיות, מסורת ותרבות של בישום צרפתי. הבושם מיועד להעניק ניחוח מקורי המבדיל ומבחין את האישה המטופחת בהצטיינות אסתטית מכל שאר הנשים. מעניק ריחות טריים שילוב של לימון, לבנדר, לוטוס, עץ ארז ותווים של ריח ימי. בושם בוטיק מיוחד נישתי שאין שני לו.

L'EXQUIS

EAU DE PARFUM BY GERnétic

L'EXQUIS

The boutique niche fragrance

Lime

fresh – sour - solar

Lavender

floral – aromatic - fresh

Marine

notes fresh – salty - vitalizing

Lotus

floral – aquatic - pure

Cedarwood

woody – green - softwood

White musc

sensual – amber - animal

L'EXQUIS

בושם בוטיק, מאפיינים נדירים

במשך שנים רבות בשמים מפוארים יוקרתיים זכו להערכה רבה, אנחנו גאים להמשיך מסורת זו אך עם רעננות חדשה מקסימה. טרי, רענן, צח, חדש זו החוויה של L'EXQUIS המעניקה רוח במפרשים ובשמים מסוג זה מבוקשים יותר ויותר. ניחוחות רעננים טריים מורכבים בעיקר מ״ריחות״ של פירות הדרים, פרחים בסביבת מים. אך במיוחד גם ליבה של אקורד ימי, שהינו ניחוח טבעי עשיר בחיוניות וקלילות הזוכים להערכה רבה מכיוון שהם מאפשרים לך לברוח לים הפתוח.

הבושם 50 מ״ל 

בהזמנת בושם בגודל מלא תקבלי בושם נוסף 15 מ״ל

L'Exquis

L'Exquis

L'EXQUIS

L'Exquis

L'EXQUIS

ל L'Exquis תמיד הופעה חזקה, מיוחדת, מכיל ניחוחות אינטימיים, אותנטים ומקוריים ביותר. ניחוחות L'Exquis מבדילים אותך מהשאר, אינך דומה להם, את מיוחדת.

L'EXQUIS

Marine notes Les notes marines

L'EXQUIS

מפיח רוח חיים, שימשי, רענן. 

ההתלהבות הראשונה מהניחוחות החריפים הראשונים של הליים חושפים זוהר חומצי זורח. ואז הלב מוביל אותנו לרעננות תוססת המתגלה על ידי הניחוחות הימיים. הלבנדר, הידוע בניחוח הארומטי שלו, מרוכך על ידי הפרחוניות המימית של הלוטוס. לב פרחוני זה סוף סוף מתחמם על העור עם עץ הארז האלגנטי והמושק הלבן החושני.

L'EXQUIS

L'Exquis נולד מתוך רצון עז להביא את המהות של מוצרי GERnétic לחיים הבריאים היפים והטובים מעבר לטיפוח העור. השקה זו היא חלק מההמשכיות של ליין התכשירים שלנו. אכן, בתום הטיפול, אל תהססו להעניק לכל לקוחה את L'Exquis כדי לחתום את חווית GERnétic בניחוח מיוחד המגדיר את ההצטיינות האסתטית שלך. לאמץ את L'Exquis בקליניקה שלך זהו נצחון אסתטי מרהיב לכולן. ללקוחות שלך שאוהבים את ניחוח GERnétic ושיסיימו את טיפול היופי שלהם בבישום GERnétic. וכן ללקוחות חדשים שיגלו את יקום הריח של GERnétic דרך L'Exquis.

 

L'EXQUIS

L'Exquis

עשיר גם בניחוחות ימיים אותם ניתן לקבל חלקית מלוטוס, ברוש כחול, שומר ים או מפירות מימיים כגון מלון ואבטיח.

כדי ליצור מחדש ניחוחות ימיים בצורה זהה, בשמים משתמשים לרוב במולקולות סינתטיות כמו קלון.

תווים ימיים טריים ויודיים, מעורבבים יחדיו פונים לגברים ונשים כאחד.

L'EXQUIS

פני לקוסמטיקאית ג׳רנטיק, היא הנאמן המקצועי שלך ותמיד תמיד תעניק לך את הטוב ביותר, ברשותה תכשירים מקצועיים, מומחיות וידע המבטיחים כי תמיד תקבלי מענה מושלם לצרכי עורך האינדיבידואלים