ג’רנטיק

על מנת להעצים את יופייך ולסייע לעורך להשיב את הזוהר שלו, אנחנו תמיד בחזית הטכנולוגיה. מטרתנו היא ליצור את טיפוח העור המתאים לכל אחת ואחת מכן, על מנת לסייע לך להגיע להרמוניה בין אישיותך ונשיותך.

החוקרים שלנו מאפשרים לנו להתפתח על בסיס יומיומי ולספק פתרון ייעודי לצרכייך. ברוכה הבאה לתחום הבריאות והיופי בו כל מוצר הוא שילוב של תרומה לטיפוח העור עם שימוש מענג. מוצרי היופי של ג'רנטיק מבוססים על מחקרינו בביולוגיית התא ועשויים מצמחים, ויטמינים, מיקרו מינרלים, חומצות אמינו, – חלבונים ושמנים אצילים. משמעות הדבר היא 100% רכיבים פעילים טבעיים, המבטיחים תוצאות אופטימליות ללא סיכון לאלרגיה.

ג'רנטיק אינטרנשיונל מציעה מגוון רחב של מוצרי טיפוח לפנים, לידיים ולגוף. לא משנה מהם צרכייך, תוכלי למצוא בסדרות מוצרי ג'רנטיק את מוצר טיפוח העור המתאים לך: קוקטייל עוצמתי אמתי של בריאות, להנאה האולטימטיבית מהיופי שלך.

ברוכות הבאות לעולם של ג'רנטיק אינטרנשיונל- עולם של בריאות ויופי בו כל מוצר הוא תמצית מזוקקת של טכנולוגיה, טיפוח והנאה.
במעבדות ג'רנטיק אנחנו לא מדמיינים- אנו לומדים וחוקרים. אנו מבינים את ההבדלים ומצטיינים ביצירת המוצרים לתיקון בעיות עור ולשימור עור בריא וצעיר.
אינכן צריכות לדמיין עוד. המדע נקרא "ביולוגיה סלולרית יישומית" והמוצרים הנובעים ממנו אהובים על אלפי אנשים בכל רחבי העולם.
אלו הם מוצרי ג'רנטיק אינטרנשיונל.