גבירותיי ורבותיי – מהפך!

מה הייתן אומרות אם היו מציעים לכן לטפל אחת ולתמיד באותה בעיה בעור שמציקה לכן במשך שנים והופכת את חייכן להרבה פחות נוחים? הזדמנות כזו ניתנה לשלוש קוראות ”לאשה“, שזכו בסדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק, שהניבו תוצאות נפלאות והחזירו להן את היופי לעור ואת החיוך לפנים

להזמנת טיפול ג’רנטיק

לקביעת טיפול / ייעוץ

0545965493

במשך שנים סבלו שירלי, דורית ואורית מבעיות בעור – כל אחת מבעיה שונה – שהקשו על חייהן וגרמו להן להרגיש לא בנוח עם עצמן. את בטנה של שירלי עיטרו סימני מתיחה שמנעו ממנה ללבוש ביקיני, דורית סבלה מכתמי פיגמנטציה בפנים ולא העזה לצאת מהבית בלי שכבות איפור, ואילו לאורית יש עור פנים יבש מאוד והיא ניסתה להחיותו ע“י קרמים רבים ללא הצלחה יתרה. עבור שלושתן, המצב קיבל תפנית חיובית ברגע שפגשו את הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק והבינו, לאחר שנים של הסתרה, בזבוז של כספים וטיפולים כושלים, שאיכות ומקצועיות היא כל הסיפור. הבנות זכו בסדרת טיפולים בת חודש וחצי מבית ג‘רנטיק, עברו מהפך מוצלח וקיבלו את חייהן בחזרה.

”נמאס לי להרגיש לא טוב עם עצמי“
בסוף מרץ, ג‘רנטיק, בשיתוף פעולה עם מגזין לאשה, יצאו בפעילות גולשים תחת הכותרת ”הכו את המומחים“. במסגרת הפעילות, הגולשות הוזמנו לספר על בעיות העור שלהן ולהסביר למה מגיע דווקא להן לקבל סדרת טיפולים מבית ג‘רנטיק ולעבור מהפך. מאות גולשות ניסו את מזלן ושפכו את לבן בפוסטים מרגשים, אבל בסופו של דבר עלו לגמר שלוש נשים, שסיפרו כמה הן צמאות לקסם שיציל את העור שלהן.

דורית חיימתן, בת 35 ממושב מצליח,שותפה עסקית בחברת הייטק, נשואה ואמא לשניים (תשע וארבע), נותרה לאחר הלידה עם כתמי פיגמנטציה על פניה שאותם היא מכסה בהמון איפור ”בעקבות הלידות הופיעה לי על הפנים פיגמנטציה ובגללה אני לא יוצאת מהבית בלי למרוח שפכטל של איפור והיתי רוצה שהפנים שלי יחזרו לקדמותן“.

נפטרים מהפיגמנטציה, ה־ BFF של השמש

בדורית, שהגיעה לטיפול כדי להיפטר מכתמי הפיגמנטציה שלה, טיפלה במסירות אורטל גונן, ג‘רנטיקאית מזה חמש שנים וקוסמטיקאית משנת 2004 ”כדי להילחם בפיגמנטציה השתמשתי במספר מוצרים של ג‘רנטיק. מיטו – אמפולה שמחדשת את העור, Lotion aux Acides de Fleurs חומצת פרחים שמכילה חומצות אלפא־הידרוקסיות, עושה פילינג לעור ומחדשת אותו“היא אומרת ”משך הטיפול השתמשתי גם באימונו וסינקרו קרמים לחידוש והזנה עמוקה של העור. להבהרת הכתם השתמשתי בקרם Eclaircissante עשיר ברכיבים חיוניים שמעכבים את תהליכי התכהות העור והיווצרות כתמים חדשים“ בסוף הטיפול הפיגמנטציה על פניה של דורית כמעט ונעלמה ”זהו, אני יכולה להיפרד לשלום מכל השכבות של האיפור“, היא מסכמת בהתרגשות ”הפיגמנטציה כמעט ונעלמה וקיבלתי את הפנים שלי מחדש. אני מאמינה שבעזרת המשך הטיפול בתכשירים של ג‘רנטיק עור הפנים שלי ישאר חלק ויפה“.

בטיפול נעשה שימוש במוצרי ג'רנטיק נוספים ובין היתר סרום הבהרה.

הכירו את ג‘רנטיק ואת הג‘רנטיקאיות

ג‘רנטיק היא חברת קוסמטיקה צרפתית, שמייצרת מוצרים העשויים מצמחים, ויטמינים, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים, שכולם 100% טבעיים ומאמינה בטיפול משולב בבעיות העור ובסימפטומים שלהם. ”מוצרי הטיפוח של ג‘רנטיק הם תוצרים של סלולותרפיה וביוטכנולוגיה מתקדמת“ אומרת רוזט ויצמן, תזונאית ומנכ“לית חברת ג‘רנטיק ”הטיפול של ג‘רנטיק הוא טיפול מקיף וכוללני שעובד על כל המערכות בגוף – מכפות הרגליים ועד הראש, וזאת מתוך ההבנה שהגוף יכול להגיע להרמוניה ולשקם עצמו רק כשהתאים מקבלים תזונה נכונה. תא שמקבל תזונה נכונה וטיפול הולם יהפוך את העור לבריא, מתוח, רענן וצעיר“. הטיפול בשלוש הזוכות הוענק על ידי מיטב הקוסמטיקאיות של ג‘רנטיק, שזכו לכינוי הג‘רנטיקאיות, וממש כמו ”המלאכיות של צ‘ארלי“ הן נקראות לדגל ויוצאות למשימת הצלת עורן של הזוכות.

להזמנת טיפול ג’רנטיק

לקביעת טיפול / ייעוץ

0545965493