מנו – מדריך מקצועי לטיפוח עור הזרועות הידיים

עור הידיים

טיפול פעיל נגד הזדקנות הידיים

מתאים לידיים עם בעיות הזדקנות ויובש (כתמים, סדקים וכו') טיפול עשיר להגנה, טיפוח ושיקום העור.


פני לקוסמטיקאית ג׳רנטיק, היא תמיד תוכל לעזור לך, היא מומחית מהמעלה הראשונה, ברשותה תכשירים יעודיים ושיטות טיפול מיוחדות לכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר!

הטיפול הינו אישי, לאחר אבחון ובהתאם למצב האינדבידואלי של עורך.

ג’רנטיק

ברוכה הבאה לעולם של ג'רנטיק – עולם של בריאות ויופי בו כל מוצר הוא תמצית מזוקקת של טכנולוגיה, טיפוח והנאה.

  • חשוב לדעת בג'רנטיק מטפלים בגורם הבעיה וכך מכניעים את הסימפטומים לצמיתות
  • ג'רנטיק, 100% – חומרים טבעים
  • ג'רנטיק, ללא כימיקלים
  • ג'רנטיק, מתאים לכל אחת ואחד מגיל 0 עד גיל 100
  •  ברוכה הבאה לעולם הבריאות והיופי של גרנטיק.
  • כל מוצר הוא תמצית מזוקקת של טכנולוגיה טיפוח הנאה

מהות

בשירות היופי
מוצרי ג'רנטיק מספקים תוצאות יחודיות, בשילוב עם רווחה ורוגע. הם בשירות היופי ומטפלים בכל הבעיות האסתטיות, מהקלות למורכבות ביותר. מדי יום, המחקר שלנו מאפשר לנו להתפתח על מנת לעמוד במדויק בציפיות הצרכנים. המחקר של מעבדות ג'רנטיק מתמקד בהגברת היעילות וההכרה של מוצרינו באמצעות מספר אזורי מחקר: תיקון העור, הזדקנות העור, גירוי העור, פיגמנטציה, הרזיה ורווחה.

הבחנה

פעולה ממוקדת
ג'רנטיק מתבססת על יכולתו של הגוף לשקם את ההרמוניה והבריאות שלו כשתאיו מקבלים את הרכיבים התזונתיים הנכונים. ג'רנטיק אינטרנשיונל מיישמת מדע זה על מנת לייצר נוסחאות שיכולות להתמקד בתאים ספציפיים ולהגיע אליהם, על מנת לספק הזנה מיידית ולעודד ריפוי טבעי, המביאים לעור הנראה צעיר יותר.

שלווה

אנטי-אייג'ינג, פתרון שליו
ג'רנטיק קיבלו את התואר של מוצר טיפוח העור ש-"עושה אהבה עם העור ולא מלחמה". אנלוגיה מעניינת זו מסבירה את אחת מגישות היסוד של ג'רנטיק. תרפיה סלולרית, עליה ג'רנטיק מבוססת, היא שיטה עוצמתית להשגת תוצאות יסודיות ללא שימוש בגישות אגרסיביות והרסניות. ג'רנטיק מספקת פתרון לא אגרסיבי על ידי גירוי יכולות הריפוי הטבעיות של תאי העור.

מדע

ג'רנטיק היא המקום בו טיפוח העור פוגש מדע מוצרי טיפוח העור והטיפולים של ג'רנטיק אינטרנשיונל הם תוצאה של ביולוגיה סלולרית וביוטכנולוגיה מתקדמת מקיפה. אנו משתמשים ברכיבים הפעילים העוצמתיים ביותר, המועברים באופן שיאפשר לעור לתקן את עצמו מבפנים.

ביולוגיה סלולרית יישומית

ביולוגיה סלולרית חוקרת את התכונות הפיזיולוגיות של תאים, כולל את המבנה שלהם, צרכיהם התזונתיים, מחזור חיים וחלוקה. הכרת רכיבי התאים והאופן בו הם עובדים היא הכרחית לכל מדעי הביולוגיה והיא לב ליבה של מוצריה המצוינים של ג'רנטיק.

ביוטכנולוגיה

ביוטכנולוגיה היא שיאה של הטכנולוגיה בה נעשה שימוש להשגת המולקולות העוצמתיות, הפעילות והמזינות במוצרי ג'רנטיק. הרכיבים הפעילים מתומרנים בצורה מדעית כך שיספקו את צרכיהם המדויקים של התאים, וכך שיקבלו את הגודל והמשקל המולקולרי שיאפשר להם להגיע אל התאים בהם מעוניינים להתמקד.

חומצות אמינו

חומצות אמינו הן הלבנים שמרכיבות את התאים, שהינם הלבנים שמרכיבים את העור ואת הגוף. חומצות אמינו הן חלק מהרכיבים הפעילים החיוניים שניתן למצוא בכל מוצרי ג'רנטיק אינטרנשיונל. גודלן המיקרוסקופי מאפשר להן לחדור בעד העור ולספק את חומרי ההזנה החיוניים, המעודדים התחדשות של תאי עור. חיוני לספק לתאים את השילוב המדויק של חומצות אמינו למען רווחתם.

רכיבים מהטבע

הרכיבים הפעילים האחרים במוצרי טיפוח העור של ג'רנטיק אינטרנשיונל מופקים כולם מתאי צמחים וים, העשירים בחלבונים, חומצות אמינו, מיקרו-מינרלים וויטמינים. רכיבים אלה מעוררים באופן מדהים את יכולותיהם של תאי העור לחדש את עצמם. התוצאה היא תאים בריאים יותר ועור שנראה זוהר וצעיר יותר.

מלחמה בהזדקנות מוקדמת

הזדקנות היא תהליך טבעי של החיים. יש סיפור מאחורי כל קו הבעה. ג'רנטיק אינטרנשיונל לא מנסה להסתיר אותו.
עור בוגר עדיין יכול להיות מלא חיות וחיים, מוצק ומלא לחות. הבנת שלוש השכבות העיקריות של העור, הסופגות כולן שינויים חשובים במהלך ההזדקנות שלנו, היא חיונית בג'רנטיק על מנת לספק את גישת האנטי-אייג'ינג הטובה ביותר. כשהיופי מגיע לשיא בגרותו, טיפוח העור של ג'רנטיק מצעיר את פניהם של חיים שנחוו כהלכה.