Vital Transfer

Vital transfer crops & vital transfer visage

ויטל טרנספר פנים & ויטל טרנספר גוף

שני קרמים שפותחו ועוצבו במיוחד לעור בוגר בגיל המעבר של אישה וגבר עם סימנים מתקדמים של חסר הורמונלי, יובש קיצוני, חוסר גמישות, אובדן צפיפות… שני תכשירים אלה מועשרים בפיטו-אסטרוגנים מיועדים לפנים ולגוף על מנת לספק לכל שכבת עור את האלמנטים החיוניים לתפקוד אופטימלי.

דוקטור אלברט לאפורט

"le femme est un agregat d'hormones ambulant"

סימנים קליניים בעור בתקופת המנופאוזה

Vital Transfer Visage

ויטל טרנספר פנים

קרם מזין ועשיר מאוד המבוסס על טכנולוגיית הפיטואסטרוגן הבלעדית והמתקדמת של GERnétic מכיל פפטידים, חלבונים וחומרים מזינים התומכים בגמישות העור ובסימני הזדקנות הורמונליים. ההרכב של הקרם ומרכיביו הפעילים שנבחרו בקפידה מטפלים בכל הסימנים המתקדמים של גיל המעבר. אופן השימוש – למרוח כמות קטנה של קרם בבוקר ובערב, על פנים נקיות היטב. המוצר נבדק באופן דרמטולוגי.

התכונות טיפוח הפנים – נוסח ומותאם למקרים הורמונליים. טיפול במינונים מדוייקים עם חומרים פעילים בעלי ביצועים גבוהים המבוססים על סינרגי פיטו-אסטרוגן.

רכיבי המפתח – סקוואלאן וקולגן מקומי לשיקום הפילינג ההידרוליפידי. – מבחר שמנים חיוניים: סשה אינצ’י, שמן בורג’, רקפת הערב, לופה. עשירים בחומצות שומן. – רכיב חיוני ביסודות הקורט: סידן התורם לאופטימיזציה של בידול קרטינוציטים. – המרכיב העיקרי של Vital Transfer visage  הוא סויה עשיר בפיטואסטרוגנים עם פעילות דמויית הורמונים למיטוב התקשורת הבין תאי. איזופלבונים אלו משיקים מחדש את מנגנוני הפעולה באמצעות קולטני אסטרוגן תאיים.  הם מספקים לכל שכבת עור מרכיב חיוני משלים לתפקודה האופטימלי.

פעולה מערכתית

–  פיטו-אסטרוגנים

–  חומצות אמינו

–  מיקרו-מינרלים

–  ויטמינים

במינון אופטימלי…

40 רכיבים פעילים ביולוגיים

4 מקורות פיטו-אסטרוגנים | 5 פעילים מבניים |

5 פעילים מימיים | 3 מגיני ורידים | 12 חומצות אמינו|

12 חומצות שומן, מיקרו-מינרלים ו-ויטמינים

תחושה ומגע

  1. טקסטורה
  2. מריחה
  3. רכות
  4. ספיגה

ניחוחות

Vital Transfer Visage

– אפרסק, ענבי שועל, ברגמוט

– מאסק, אזוב, אלגום

– יסמין, ורד, סיגלית, עשב

Vital Transfer Corps

ויטל טרנספר גוף

מיוחד למיצוק והענקת לחות, המבוסס על טכנולוגיית פיטואסטרוגן מתקדמת. השימוש היומיומי בקרם מגביר באופן דרמטי את בהירות העור וגמישותו הנעורית. לעיתים קרובות לא מתייחסים לאזור החזה – שכן זהו אחד האזורים הראשונים בעור שהראו סימני הזדקנות. העור הופך ברור וחלק יותר בגוון. אופן שימוש- יש למרוח כמות קטנה מהקרם בבוקר ובערב, למרוח קלות על כל אזורי הגוף היבשים או הרפויים. המוצר נבדק באופן דרמטולוגי.

התכונות תוכנן במיוחד לעור בוגר מאוד עם סימנים קליניים – יובש קיצוני, חוסר גמישות, אובדן צפיפות – שנגרם על ידי חוסר יכולת הורמונאלית. מרקם משי הנמס במגע עם העור; קטיפתי, נוזלי, לא שמנוני, לא דביק.

רכיבי המפתח – שני צמחים. כשות וסויה, עשיר בפיטוסטרוגן עם פעילות דמויי הורמון עבור אופטימיזציה של תקשורת בין תאיים. – סשה אינצ’י ושמן שקדים, עשירים בחומצות שומן ליפידים טבעיים ביו – אקטיביים ביולוגיים עבור ויסות עצמי הידראוליפידי של השכבת הקרנית.

ניחוחות

Vital Transfer Corps

– ארז, מאסק לבן

– לימון ירוק, ליים

– לבנדר, ניחוח ים, לוטוס

למידע נוסף ורכישה

רוצה להצטרף לצוות הנבחר שלנו? צרי קשר כאן

כדאי לדעת …

הורמונים

ההורמונים הינם מולקולות המופרשות על ידי בלוטה. הם נישאים באמצעות הדם או הלימפה ופועלים על רקמה, בלוטה או איבר. ישנם סוגים רבים של הורמונים, הנחלקים ל-3 קבוצות עיקריות: הורמונים נגזרי אמינו, הורמונים פוליפפטידיים והורמונים סטרואידים. היום, נתמקד בקבוצה האחרונה.

יש להם תפקיד הרבה יותר חשוב מהתפקיד המיני בלבד. בכל מערכת (כאן: העצמות, מערכת העיכול, מחזור הדם, מערכת העצבים) ובכל שלב התפתחותי, יש השפעה של הורמונים.

500 מחזורים

זהו המספר הממוצע של מחזורים שאישה חווה במהלך חייה. תהליך זה נקטע רק בשל הריון או זעזועים ביולוגיים אינטנסיביים כמו כימותרפיה, זעזוע פסיכולוגי וכד'.

תופעות

שינויים ביכולת הריכוז | אינסומניה | יובש בעור ובשיער | חולשת שרירים הפרעות התנהגות: חרדה ועצבנות | גלי חום | אובדן מסת מינרלים בעצם

YouTube
Instagram
שיחה חדשה
1
צריכים עזרה?
היי❤️
כיצד נוכל לעזור לך?