סיפור ההצלחה של סיגל גרוס

,

סיגל גרוס, בלוגרית ובעלת מדור ב'לאישה' מספרת על המהפך המדהים שעברה בזכות ג'רנטיק

"לפני כמה שנים הבת שלי החליטה לצייר אותי – היא ציירה פורטרט שמתוכו זיהיתי את הגבות המיוחדות שלי, ואת השיער הסגול שגם אותו הכרתי, אבל אז היא בחרה לפזר נקודות על הפנים! אני ממש לא מנומשת ואין לי שומה סקסית אז ביקשתי הסבר. היא ענתה שיש לי מלא כתמים ונקודות על הפנים. אני מודה שהתייחסתי עד אז לכתמים כהמשך להזדקנות טבעית, למרות שגם הקוסמטיקאית שאצלה ביקרתי העירה לי והציעה טיפול. הסכמתי אבל הטיפול היה מאד כואב, השאיר את הפנים צרובות לזמן דיי רב והמשיך לגלדים מכוערים. אני נפגשת בעבודה עם המון אנשים וזה היה מאד לא נעים. אבל, זה היה גם מה שהפגיש אותי עם גרנטיק….

אורית היחצנית הכירה לי את רוזט שקיבלה אותי עם הארות והערות לגבי תזונה וטיפול. התחייבתי בפניה להיות ממושמעת והיא התחייבה שהעור רק יאמר תודה. אחרי חודשיים השינוי החל להיות ניכר – העור חלק וחי יותר, הכתמים המשמעותיים בצדי הפנים וכתם השפה המבאס החלו להתבהר, וכך גם הכהויות מתחת לעיניים.

לאחר שנה אי אפשר היה לזהות את העור הקודם. המחמאות זרמו ועדיין זורמות. קיבלתי עור חדש ושמח. גם אם אני מפקששת לפעמים כי העבודה שלי קצת תובענית עדיין העור זוכר…. היום שנתיים פלוס אחרי, התמונות מדברות בעד עצמן. כתם השפה נעלם, הכתמים האחרים חלקם נעלמו וחלקם כמעט ואינם ניכרים, ובהחלט אפשר לחיות ולחבב אותם כבר. אני ממשיכה בשגרת הטיפוח ומוכיחה שגם בלי סבל פיזי, העור מסוגל להשתקם בעזרת חומרים טובים שמשפיעים על כל התפקוד."

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *