אנטי אייג’ינג – מזינים את התא מבפנים

,
מזינים את התא מבפנים

הזדקנות היא תהליך טבעי של החיים ומאחורי כל קמטוט הבעה מסתתר סיפור. אך אפשר גם להזדקן בחן. אנו בג’רנטיק מומחי אנטי אייג' ודואגים לשמור על החיוך שלך, על ה- ‘joie de vivre’ שלך. כאשר היופי מגיע לשיא בגרותו ובשלותו, אנו שם כדי להצעיר את סימני הפנים שחוו את החיים, בעזרת רכיבי תזונה חיוניים המזינים את התא מבפנים.

הקמטוטים על פנינו הם ניצניו הראשונים של תהליך ההזדקנות. הם נגרמים כתוצאה מכיווץ אגרסיבי של שכבות העור, הדרמיס והאפידרמיס ומכך שרקמות העור מאבדות מהגמישות והאלסטיות שלהן, עקב מחסור באלמנטים חיוניים לגוף. אך חשוב לציין, עור בוגר עדיין יכול להיות מלא חיים וחיוניות, מוצק ומוזן. תוצאות האנטי אייג’ המדהימות של ג’רנטיק, מבוססות על מחקר מדעי נרחב בתחומי הביולוגיה והגרונטולוגיה ומתוך הבנת פעולתן של שלושת השכבות העיקריות של העור, אלה הסופגות שינויים משמעותיים ככל שאנו מתבגרים.

באופן טבעי, הגיל והשנים שעוברות גורמים להזדקנות העור, אולם ישנם גורמים נוספים העלולים להוביל להזדקנות מוקדמת ולמראה עור מבוגר הרבה יותר מגילו הביולוגי – חשיפה לשמש ללא הגנה, זיהום ותנאים סביבתיים, יובש והיעדר לחות, עישון ואלכוהול, מתח נפשי ועוד. כל אלו גורמים להופעת קמטים וקמטוטים, כתמים ויובש, לאובדן האלסטיות ולמראה עור רפוי. אחד הגורמים המשפיעים ביותר על הזדקנות העור הוא מחסור ברכיבים תזונתיים חיוניים. בנוסף, בגיל מבוגר לעיסת המזון פחות אפקטיבית, וכך הוא אינו מתפרק כראוי, מה שמשתקף בבירור גם על עור הפנים.

אין יופי בלי בריאות

המחסור התזונתי בויטמינים, מינרלים, יסודות קורט וחומצות אמינו מונע מהגוף ייצור מספק של קולגן ואלסטין, מה שמשתקף בבירור בעור הגוף והפנים. כאן בדיוק נכנסים מוצרי ג’רנטיק לתמונה, המכילים רכיבים תזונתיים חיוניים החודרים לעומק העור, משלימים את המחסור ועושים אנטי אייג' מעולה. רכיבים אלו לא רק מגיעים לתא אלא חודרים עמוק לתוכו כדי להזינו ולשמור על בריאותו. חשוב לזכור שהעור הוא מעטפת של הגוף, וככזה הוא ניזון בדיוק ממה שהגוף ניזון.

ג’רנטיק מתבססת על ידע מדעי שנאסף וממחקרים שבוצעו מעל ל- 45 שנה בנוגע לתהליכי הזדקנות תאי העור, בתחומי הביוטכנולוגיה, הדרמטולוגיה (מדע רפואת העור) וההומאופתיה. אותם מחקרים מהווים את בסיסה של תורת הסלולותרפיה (תורת ריפוי התא), המיושמת כיום על ידי ג’רנטיק באמצעות תכשירים במינון הומאופטי ומחומרים טבעיים בלבד. בניגוד לקוסמטיקה הקונבנציונאלית, שיטת הסלולותרפיה של ג’רנטיק אינה מטפלת רק בסימפטומים של תופעות העור, אלא מתחקה אחר הגורמים הביולוגיים העמוקים, וכך מכניעה את הסימפטומים באופן מוחלט ותמידי.

תורה זו, שפותחה על ידי מייסד ג’רנטיק, הביולוג והחוקר דר’ אלברט לה-פורט מציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל בריאות הגוף כמכלול אחד, בו מראה העור הוא רק חלק ממנו. מטרת ג’רנטיק היא להאט את תהליך ההזדקנות הנראה לעין, באמצעות תרכובות ביולוגיות עשירות בחלבונים וחומצות אמינו, המזינים את התא ומגבירים את הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין. עבור שלבי ההזדקנות המאוחרים מספקת ג’רנטיק טיפולים אינטנסיביים הכוללים חומרים מזינים חיוניים שנועדו לתקן את שינויי העור ברמה התאית.  כי היופי מתחיל בבריאות, והבריאות מתחילה מבפנים…

 

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.