מהפך מדהים עם טיפולי ג'רנטיק

,

הג’רנטיקאית הוותיקה בת שבע מספרת על תוצאה מוצלחת במיוחד עם טיפולי ג'רנטיק:

“לאחרונה קיבלתי לקוחה חדשה שהרעידה לי את הלב. היא הגיעה אלי לאחר מסע ארוך וכושל בין קוסמטיקאיות ומומחים לרפואת העור במשך 13 שנה.

 מצב העור היה קשה. נאמר לה שיש לה חיידק שלא ניתן לטפל בו, וזהו.

במהלך השנים קיבלה מגוון טיפולי פילינג כימיים וכתוצאה מכך התדרדר מצבה והוביל לזיהום בעור הפנים. כשפגשתי אותה לראשונה נדהמתי מהנזק שעל פניה: אדמומיות קשה, קשקשת, יובש חמור ודלקתיות. נקרע לי הלב והחלטתי למקסם את כל הידע והניסיון שלי כדי לעזור לה.

התמקדתי מיד בטיפול עם מוצריה של חברת ג’רנטיק והרכבתי ללקוחה תכנית אישית מוקפדת ומסודרת של טיפול מידי שבועיים שדרש החדרת חומרים לעור. במהלך שנה שלמה קיימנו סידרה של טיפולים רציפים ובמקביל קיבלה הלקוחה חומרים לביתה להמשך טיפול.

החומרים בהם השתמשתי הם הסינכרו, הקרם הייחודי של ג’רנטיק המורכב ממגוון רכיבים עשירים להם זקוק הגוף, ותפקידו להרגיע, להוריד אדמומית וקשקשת. אימונו, מסכה מיוחדת שתפקידה הזנה והחייאה, סבון הדרמה לניקוי והרגעה של הדלקות. בנוסף השתמשנו בארג’יני, מסכה מרגיעה וסופחת רעלים ובהמשך הוספנו את המיקסט, קרם המטפל בסבוריאה על עור יבש ושמן ומתאים לנשים וגברים. לקראת סיום הטיפול הוספנו נוקליאה לריפוי דלקות תת עוריות ולהרגעה ממשית של הזיהום.

הלקוחה טופלה בחומרים של ג’רנטיק ללא הוצאות קומדונים וללא פילינג!

כל זאת כמובן בהתייעצות עם המומחית שלנו רוזט ויצמן הענקית”

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *