חומצות אמינו

חומצות אמינו הן אבני הבניין הבסיסיות של התאים שלנו והן מקבלות מקום של כבוד בג’רנטיק ונמצאות בכל המוצרים. מדוע הן כה חיוניות לבריאותנו וכיצד נוכל לקבל אותן?

חומצות האמינו הן אבני היסוד של התאים שלנו, כל תא בעור ובגוף מורכב בעיקר ממים וחומצות אמינו. בדומה ללבנים היוצרות את הבסיס של בית, חומצות האמינו הן אבני הבניין לחלבונים שאנו זקוקים להם. הן חיוניות לתאי החיים ומשחקות תפקיד מהותי בדנ”א שלנו.

חומצות אמינו חיוניות ובלתי חיוניות

בגוף האדם יש עשרים חומצות מסוג אמינו המשמשות לבניית החלבונים.

את חלקן הגוף מסוגל לייצר בעצמו- אלו חומצות שהאדם לא חייב לקבל דרך המזון ולכן הן נקראות חומצות שאינן חיוניות. ישנן שמונה חומצות שאין ביכולתו של הגוף לייצר ועליו לקבל אותן מצריכת מזון ולפיכך הן נקראות חומצות אמינו חיוניות.

את החומצות החיוניות ניתן למצוא, בין היתר, במאכלי בקר, עגל, עוף, דגים, ביצים, אגוזים, טחינה, גרגרי חומוס, פול, שעועית ואפונה.

כיצד חומצות האמינו תורמות לבריאות העור?

הימצאותן של חומצות האמינו החיוניות בגופנו במידה מספקת מאיטה את הזדקנות העור ומחזקת את גמישותו, תורמת לבניית הרקמות, מגינה מפני רדיקליים חופשיים, מחזקת שיער וציפורניים ועוד.

להזין את העור מבפנים

חומצות האמינו החיוניות מצויות בכל תכשירי ג’רנטיק וידועות ביכולתן להגביר את התחדשות תאי העור מבפנים.

שיטת ג’רנטיק מבוססת על הסלולותרפיה, שהיא מדע מבוסס ביולוגיה תאית יישומית, הפועל במטרה לגרום לגוף להתאושש ולרפא את עצמו, באמצעות הזנת תאי העור באלמנטים תזונתיים חיוניים.

ג’רנטיק פועלת להשלמת אלמנטים חיוניים לגוף, כגון חומצות אמינו חיוניות, וויטמינים, מינראליים ויסודות קורט שיותר ויותר קשה למצוא בתזונה המודרנית והמתועשת. בהתאם לכך פותחו מוצרי הטיפול והטיפוח של החברה וכן טיפולי הפנים והגוף השונים שאותם היא מציעה.

מעוניינת להשקיע בעור שלך ולהתחיל להשתמש במוצרי ג'רנטיק? מצאי קוסמטיקאית של ג'רנטיק באזור מגורייך 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *